
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець барний, ніжки виготовлені з нержавіючої сталі, діаметр труби 19 мм, товщина металу 2 мм, сидіння виготовлено з моноблока гнутоклеєної фанери, фанера вогнестійка, товщина 11 мм з покриттям HPL ламінат високого тиску, екокраска. Стільці ставляться в стопку по 20 шт, розміри стільця: ширина сидіння 43 см, ширина між ніжками попереду 47 см, глибина сидіння 43 см, відстань між ніжками збоку 51 см, висота від підлоги до верху спинки 79 см, висота від підлоги до сидіння 44 см. Застосування всередині приміщень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nishman |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 10202055 |
| Валюта | UAH |
| Країна реєстрації бренду | Турция |
| Название | Одеколон после бритья Nishman 10 AMBER 400ml |
| Название модификации | Одеколон после бритья Nishman 10 AMBER 400ml |
| Наличие | В наличии |
| Объем | 400ml |
| Раздел | Бальзам после бритья |
| Цена | 370 |
- Цена: 370 ₴



